Colovada sposobem na schudnięcie

Każdy po zimie, którą spędził pod kocem na kanapie czuję się i wygląda ciężko. Znacznie ciężej niż przed zimą. Chcemy się tego pozbyć i szukamy różnych diet i sposobów.
Oto 14 dniowy 3 etapowy program na szybkie schudnięcie i poprawę naszego zdrowia oraz samopoczucia co jest najważniejsze.
Coral Colovada bo tak nazywa się ten program nam to wszystko zapewnia, oczywiście jeśli będziemy się skrupulatnie stosować do wytycznych.
Na początek jeszcze przed przystąpieniem do programu należy nawadniać przez co najmniej 2 tygodnie nasz organizm. Pomoże nam w tym nic innego jak zwykła woda mineralna. jest to pierwszy krok do oczyszczania naszego pełnego toksyn organizmu i wypłukanie z niego części zanieczyszczeń. Rano warto wcisnąć do szklanki z wodą pół cytryny co dodatkowo nas nawodni i zapewni lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Kolejnym plusem jest to, że witamina C zapewnia nam odporność więc mamy już 2 korzyści. Żeby przeprowadzić Colovadę, musimy zakupić 3 etapowe saszetki wspomagające każdy z etapów. Bez problemu w internecie znajdziemy odpowiedni zestaw.

W pierwszym etapie przyjmujemy 1 saszetkę i dzięki temu oczyszczamy organizm z pasożytów, pierwotniaków i toksyn. Oczywiście zmieniamy już dietę, którą opiszę poniżej.
Etap drugi oczyszczający polega na piciu koktajli i soków, a także przyjmowanie saszetki nr 2.
Etap trzeci jest zwieńczeniem całości i odbudowuję naszą florę bakteryjną, a także wspomaga układ trawienny dzięki czemu substancję odżywcze lepiej się wchłaniają, a nie zostają wydalane jak w przypadku źle działającego układu pokarmowego i trawiennego. Etap 3 to 3 saszetka.
	coral colovada
Cały program trwa 2 tygodnie i przez ten czas musimy odrzucić wszelkiego rodzaju potrawy z puszek, mrożonek, węglowodany proste. Natomiast zajadamy się warzywami przygotowanymi na wiele różnych sposobów ( w internecie znajdziemy wiele pomysłów i inspiracji ). W dalszym ciągu musimy pamiętać o nawadnianiu wypijając co najmniej 2 litry wody dziennie i nawet jak nie jesteśmy głodni powinniśmy jeść o określonych porach i regulować w ten sposób metabolizm.
Na brak głodu alternatywą jest wypicie koktajlu, który potraktujemy jak posiłek.