Korki w mieście kontra dotarcie na lotnisko

Prawdopodobnie każdego sporadycznie wyruszającego w drogę lokatora największego miasta Małopolski potrafi rozwścieczyć przymus dojazdu na lotnisko w Balicach. Przy dziennych niemalże zatorach w centrum miasta oraz niezbędności znalezienia odpowiedniego parkingu na nasze auto, wycieczka tego rodzaju da radę pochwycić naprawdę sporo jakże cennego czasu, który przed odprawą jest – jak wiadomo – zawężony niezliczonymi liczbami procedur plus papierologii.

Na pierwszy rzut oka mamy zatem kontakt z problemem niemalże nierealnym do rozwiązania. Zatorów na drogach nie udrożni się dotknięciem magicznej różdżki, nie powstał wymysł teleportu, parking także stale będzie ciężkim naciskiem… Chociaż w tym miejscu wolno się zacząć kłócić. Czy faktycznie nie ma odmiennej alternatywy niż podróżowanie własnym samochodem? Bez wątpienia ktoś przytoczy przykład taksówek – jednak te także muszą często poszukiwać swojego punktu do zaparkowania w masie ludzi. Również jeśli nie opuszczają auta na długie dni, to wyłącznie odszukanie wolnej przestrzeni w okolicach lądowiska potrafi zarezerwować naprawdę niemało minut.


Naprzeciw wychodzi więc działalność BALICE-TRANS, proponująca swoją odpowiedź na wszelkie rozgorączkowane wpisywania frazy „transfer lotniskowy kraków„online wyszukiwarkach. Działalność dysponuje około setką samochodów o zagwarantowanym położeniu na należącym do niej szczególnym parkingu sąsiadującym z portem lotniczym na Balicach. Użytkownik zyskuje tym sposobem ogromną gospodarność czasu, nie musząc troszczyć się o odszukanie miejsca do parkowania i mogąc bez nerwów z danego punktu ruszyć do punktu kontroli. Wszystko ogółem pozostaje uzależnione od czasu, w którym wyruszy po niego pojazd.

Odbieramy podróżujących z każdego punktu na terenie samego Krakowa, jak i podkrakowskich miejscowości. Przejedź się z nami i uzyskaj nie tylko własną wygodę, lecz i bezproblemowy początek przed planowanym wyruszeniem w podróż.