O rozwoju

Nie ma co ukrywać, że niejednokrotnie mówi się na temat szkoleń e-learningowych. Czy szkolenia e-learning mają przyszłość? Można powiedzieć, że ile ludzi, tyle opinii na ten temat. Zresztą ludzie są różni więc muszą mieć różne podejście, fakty mówią same za siebie a z nimi nie wolno choćby w niewielki sposób polemizować.

Niemniej nie pozostaje nic innego, jak spróbować przewidzieć to, co wydarzy się w przyszłości. Tak więc biorąc pod uwagę przyszłość można odnieść wrażenie, że szkolenia e-learning będą coraz częstsze. W końcu mówimy o niesamowitej wygodzie, a ludzie dążą do wygody (czemu oczywiście absolutnie nie wolno się dziwić). Warto też może przy okazji wspomnieć o dzienniczku elektronicznym. Czy ktoś kiedyś pomyślał, że pojawią się takie właśnie dzienniki? Zapewne nikomu nie przyszło coś takiego do głowy. Dobrze też może zastanowić się nad tym, czy czasem nie dojdzie do sytuacji, w której szkoły nie będą mieć racji bytu. Kto wie, może kiedyś lekcje będą odbywać się wyłącznie przez internet? Być może brzmi to teraz nieco śmiesznie, ale nie ma się z czego śmiać.

Dobrze też jeszcze powiedzieć, iż nie wolno wykluczyć sytuacji, w której wydarzy się coś kompletnie nieprzewidzianego. Życie pisze przeróżne scenariusze, czasem są to scenariusze piękne, czasem dramatyczne, ale szalenie często są po prostu niespodziewane. Nie ma najmniejszego znaczenia, czy tematem są szkolenia e-learning, czy cokolwiek innego. W zasadzie każdy temat pasuje do tego, co zostało powiedziane.

Czy coś jeszcze można powiedzieć? Z całą pewnością znajdzie się jeszcze coś, o czym można porozmawiać. Niemniej najlepiej będzie zakończyć tekst na tym, co zostało już powiedziane. W razie zainteresowania jakimiś dokładnymi informacjami, wszystko można znaleźć w internecie. Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu i mieć trochę chęci (niejednokrotnie jednak brakuje jednego albo drugiego, przynajmniej takie można odnieść wrażenie po tym, co widać wokół).

Tak wszystko, co najważniejsze zostało już szczegółowo przedstawione.