Wykwalifikowany stomatolog z Warszawy

Jak byłam mała, rodzice nauczyli mnie, jak prawidłowo i systematycznie dbać o zęby. Powiedzieli mi, że jeżeli od najmłodszych lat, będę utrzymywała higienę jamy ustnej, to dzięki temu będę cieszyć się zdrowymi zębami przez całe życie. Mieli rację, ponieważ przez bardzo długi czas miałam wspaniałe lśniące zęby, których zazdrościli mi znajomi. Jeżeli już wybierałam się na wizytę do dentysty, to tylko było to spotkanie kontrolne. Rzadko zdarzało się, że pojawił się jakiś ubytek. Dentyści byli pozytywnie zdziwieni, w jakim stanie jest moja jama ustna oraz uzębienie.
	stomatolog warszawa ursynów

Z jednej strony była to kwestia genów (bo moi rodzice również mieli piękne zęby), ale z drugiej strony systematyczna pielęgnacja naprawdę działa cuda. Nigdy nie przypuszczałam, że to się kiedyś zmieni. A jednak życie bywa nieprzewidywalne. Pewnego dnia wybrałam się z koleżankami na przejażdżkę rowerem po lesie. Pogoda była słoneczna, dookoła soczysta zieleń traw i kojący śpiew ptaków. Jechałyśmy dosyć szybko, bo lubimy szybką jazdę. W pewnym miejscu znajdował się stromy zjazd do rzeczki, przez która trzeba było przeprowadzić rower. Jechałam już tamtędy nie raz i myślałam, że nic już mnie tam nie zaskoczy. Myliłam się bowiem nagle, jakby spod ziemi wyrósł ogromny kamień. Nie zdążyłam wyhamować i uderzyłam prosto w niego, a moje zęby o kierownicę.

To było bardzo bolesne i nieprzyjemne. Najgorsze było to, że uszkodziłam sobie dwie pierwsze jedynki, siłą uderzenia była tak mocna, że ukruszyłam sobie zęby. Ogarnęła mnie czarna rozpacz, ale zachowałam zdrowy rozsądek i postanowiłam jak najszybciej umówić się do specjalisty. Wpisałam w wyszukiwarkę internetu frazę: stomatolog warszawa ursynów i wybrałam jeden z gabinetów. Szybko pojechałam na wizytę, by ratować swoje uzębienie. Pani dentystka miała na szczęście wysokie kwalifikacje i dobre umiejętności. Wyszlifowała mi zęby, by nie było widać, że doświadczyłam jakiegoś wypadku. Teraz znów mogę cieszyć się pięknymi zębami, jednak wtedy ogromnie się bałam, że nigdy już nie będę się uśmiechać, jak dawniej.